biz kimiz

Değerli Müşterimiz & İş Ortaklarımız,

Ayflex , 2016 yılında kurulmuş olup, üretime başladığı andan itibaren alt yapı malzemelerinin (Kolay tamir kelepçesi, Manşon, Adaptör, Priz kolye, Abone bağlantı seti ve Alt yapı ekipmanları) kendine özgü tasarımını ve imalatını yapan, Alt yapı sektörünün uluslar arası öncü kuruluşlardan biridir.

Bugün Ayflex , ISO 9001 kalite yönetim sistemine, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 1002:2004 Kalite Yönetim – Müşteri Memnuniyeti sertifikalarına sahip bir firmadır.

Ayflex olarak 2016 yılından beri müşterilerimize daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunabilmek için üretiyor ve her geçen yıl kendimizi yeniliyoruz.

Kısaca AYFLEX;

Müşteri memnuniyeti odaklı; yüksek kaliteli, dayanıklı, hızlı üretim ve uygun fiyatlı ürünler üretmeyi ve geliştirmeyi kendisine hedef belirleyen firmamız, sektördeki değişken taleplere anında cevap verecek profesyonel bilgi ve becerisiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Misyonumuz
Yüksek standartlı, kaliteli ve nitelikli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlayarak kalıcı eserler yaratmak.

Vizyonumuz
Hizmet verdiği alanlarda saygınlık ve güvenilirlik kazanmış bir kurum, toplumsal sorumluluğun bilincinde, çevreye duyarlı, değerlerine sadık, bir firma olmak